Xanada Lošinj 2014 - Petr

Jmenuji se Petr Zlesák.

Zajišťuji lektory workshopů, přednášející i technické zabezpečení akcí.

Specializuji se na fotoreportáže z uměleckého prostředí.

Věnuji se profesionálnímu image a PR pro podnikatele a umělce.

Tvořím webové stránky na míru.

Dělám poradenství, školení a konzultace pro profesionalizaci stávajících a nových webových stránek.

Přednáším o historii, rozlišení, přípravě a zdravotních účincích čaje.

 

Nabízených služeb užili:

www.aksal.cz

www.smejkalradek.cz

www.svetlanaciberova.cz

www.akras.cz

www.pernicekskolka.cz

www.zdravyslon.cz

www.ritmolatino.xanada.cz

Webové stránky společného projektu Aktivní občané a média:

www.tanecnicentrumpardubice.cz

www.tanecvpardubicich.cz

www.xanada.cz

Přemýšlíte o založení nebo přestavbě internetových stránek. Kontaktujte mě na emailu, viz. níže. Rád vás zasvětím do vychytávek internetového webu tak, že tvorba a administrace bude pro vás příjemnou zábavou.

Více informací o kurzu: Jak si vytvořit úspěšný web sám – sama … zde.

Již více jak 18 let se věnuji čaji (historie, příprava, účinky) o kterém přednáším. Čaj je vedle fotografování má velká záliba a mám za sebou mnoho úspěšných přednášek i natáčení v médiích (například Povídání o čaji v Českém rozhlase). Tato přednáška je i mým hlavním programem na charitativní každoroční akci ve Fakultní nemocnici Motol nazvané Indiánské prázdniny. Na tuto akci již pravidelně jezdím 15 let a má velký úspěch mezi nemocnými dětmi i dospělými.

Dalším mým již zmíněným koníčkem je fotografování. Po dlouholetém zkoušení s různými kompakty, jsem díky Honzovi Rybářovi (držitel Czech Press foto) pochopil, že pokud se budu mět věnovat fotografování na dobré úrovni, musím začít se zrcadlovkou. A tak jsem začal a opravdu mne to chytlo. Nejsem moc ateliérový fotograf a potřebuji akci či přírodu. Mé fotky již byly otištěny například v Deníku i jinde. Většinu fotografií na webech www.tanecvpardubicich.cz či zde na Xanadě jsou moje práce.

Postupem času i díky absolvování velkého množství kurzů a workshopů jsem začal nahlížet pod pokličku PR a marketingu či obchodu. Absolvoval jsem školu od opravdu skvělých lektorů, která mi dala hodně a hodně mne naučila. Pochopil jsem, že dělat jen dobrou věc nestačí a že pokud se člověk nesnaží i jinak, nikdo se o něm nedozví. Naučil jsem se tvořit weby, vychytávat na nich základní chyby a tím jsem pomohl i jiným. Zažil jsem kurzy pro více účastníku i individuální kurzy a z tohoto pohledu mohu říci, že individuální kurzy mi dali mnohem více.

Díky Xanadě se mi i rozrostla možnost pohlédnout i do světa uměleckého a tak pomáhám pomocí shánění lektorů vytvořit v Xanadě art & dance studiu co nejlepší program, který určitě návštěvníky nejen nadchne, odpočinou si, ale pomůže jim od fyzických i psychických problémů.

A díky těmto opravdu velkým zkušenostem vám nabízím nejen přednášky o čaji, ale také možnost vyfotografování vaší akce, či jiné fotografie. Pořádám i individuální výuku tvorby webu či konzultaci o chybách a možnosti nápravy tak, aby byl web co nejzajímavější a nejatraktivnejší.

Kontakt:

  • e-mail: petr.ptz@seznam.cz

Záliba:

  • Nabízím a pořádám poutavé přednášky a povídání s čajem o čaji a kávě.
  • Rád fotografuji přírodu, svatby, rodinné oslavy a různé společenské akce.
  • Baví mě lidi naučit je dělat si webové stránky sami, aby byly zajímavé, úspěšné a atraktivní.