Xanada web Petr Zlesák_banner

Připravili jsme pro vás individuální kurz, kterým si následně sami dokážete vytvořit profesionální úspěšný web a přilákat nové zákazníky. Investujte do rozvoje vzdělávání a staňte se odborníky a webmasteři svého webu.
Chcete zatraktivnit svůj stávající web nebo si založit web nový – poradíme vám jak. Naučíte se být pružní a řešit sami aktualizace svých nabídek v čas, který bude vyhovovat především vám. Zároveň zjistíte, že mít web není nijak drahá a nákladná záležitost.

Individuální kurz jak si sám/a vytvořit úspěšný web je určen pro všechny, kteří chtějí mít atraktivní a úspěšné webové stránky. Dozvíte se jak mít úspěšný web, jaké nejčastější chyby se na webech objevují či jak si vytvořit web nový. V případě zájmu je i možný rozbor vašeho stávajícího webu. Základní individuální kurz je v délce 4 hodin.

Náplň individálního kurzu:

1.       Úvod – základní pojmy, které je dobré znát

2.       Dobrý web – základní parametry dobrého webu

3.       Web jako marketingový nástroj – obsah a struktura webu

4.       Analýza webu – nejčastější chyby a jejich odstranění

5.       Úvod do SEO

6.       Otázky a odpovědi

7.       Konzultace konkrétních webů (v případě zájmu uvést web v přihlášce)

Kdy:

  • aktuálně na objednání prostřednictvím e-mailu: petr.ptz@seznam.cz

Cena:

  • dohodou


Lektor: Petr Zlesák

– manager, lektor, mentor, konzultant, fotoreportér a znalec čaje a kávy.  Více o lektorovi zde

 

Aktivní občané a média 2013_Tanec v Pardubicích a Xanada_03 Xanada web Petr Zlesák 2015

K profesionalizaci webových stránek jsem se dostal díky projektu Aktivní občané a média roku 2013, kdy jsem pod vedením Ing. Romana Muchy a Jana Rybáře vytvořil web www.tanecnicentrumpardubice.cz. Kurz mi pomohl i k pochopení PR základů a tím i odstraňování maličkostí, které právě zásadně od sebe odlišují špatné a dobré weby.

Tato zkušenost definitivně změnila můj pohled na internetový a mediální svět. Od října 2013 se mi podařilo být u zrodu desítek nových webů, které si majitelé úspěšně spravují a aktualizují dál sami.

Pochopil jsem, že k dobrému webu nepotřebuji desetitisícové částky, IT specialistu ani dlouhou prodlevu mezi jakoukoliv aktualizací. Díky věcem, co vám předám, objevíte nový pohled na webové stránky. Dobré a atraktivní stránky jsou o detailech a maličkostech.

Kurz je individuální z důvodu cíleného věnování se účastníkovi. Sám jsem prošel jak hromadným, tak individuálním kurzem a proto se snažím předávat způsobem, který byl pro mne úspěšnější.

Na kurzu se případně mohou rozebrat modelové příklady webů, či weby, kterých odkazy pošlete.

Tento kurz vám ušetří tisícové částky i spoustu času a nervů.

Pro zajímavost uvádím některé z nich:
www.smejkalradek.cz
www.tanecnicentrumpardubice.cz
www.xanada.cz
www.ritmolatino.xanada.cz
www.svetlanaciberova.cz
www.pernicekskolka.cz
www.zdravyslon.cz
a další…

Aktivní občané a média 2013_Tanec v Pardubicích a Xanada_08 Aktivní občané a média 2013_Tanec v Pardubicích a Xanada_04 Aktivní občané a média 2013_Tanec v Pardubicích a Xanada_01
Fotografie ze závěrečné konference úspěšného projektu Aktivní občané a média … říjen 2013 Pardubice.