Zveme vás na jednodenní seminář s duchovním  mistrem TAO panem Angelem Bunou. Mistrem, který vede kurzy a je uznáván v Peru, Portugalsku, Španělsku, Polsku a Slovensku a nyní u nás v Česku přijede předat své duchovní učení i do Pardubic.

Lektor: Angel Buna – mistr TAO

Dynamické cviky TAO pro zdraví + dechové techniky a meditace

Společně vstoupíme do světa taoismu a ZEN buddhismu. Za pomoci dynamických cviků a meditace, mentálních technik a dýchání si vyzkoušíte a naučíte se pradávné techniky intuitivního dýchání pro léčení a posilování aktivity a vitality! Svou pozornost plně zaměříte na své zdraví a seberozvoj!

Náplň semináře:

1) Dynamické cviky - vnitřní cviky pro zdraví, posilují žlázy a vnitřní orgány. Stimulují organismus, vyrovnávají hladinu energie, stabilizují zdraví a prodlužují lidský život. Pomáhají odstranit stres, hněv a úzkost, které jsou největšími nepřáteli našeho zdraví. Velmi důležitá je u těchto cviků technika dýchání.

2) Rytmický dech, pohyb, mentální techniky a intuitivní dýchání – dechové techniky satori a sati dýchání mají při meditaci sate, hluboké dlouhodobé psychické a léčebné působení na tělo i duši. Jde o procitnutí, uvědomování a schopnost prožívat psychické a tělesné jevy tak, jak probíhají v přítomném okamžiku. Řeší náš současný tělesný a duševní stav.

Více na http://cviky.7x.cz/

Kdy:

  • neděle 16. října 2016, 9 – 16 hodin, 7 hodin
  • (další termín neděle 13. listopadu 2016)

Kde:

  • ZUŠ Pardubice – Polabiny, Lonkova 510 – 2. patro, mapa zde.

Cena:

  • 1300 Kč / 6 a půl hodiny aktivní práce a 30 minut celkové pausy na jídlo a pití
  • Zálohu v hodnotě 700 Kč předejte Janě Zlesákové z XANADA nebo po dohodě složte u ERA Poštovní spořitelny Pardubice na účet 274258607/0300. Doplatek bude vybírán na místě. Jako variabilní symbol uveďte datum zvoleného worskhopu.

S sebou:

  • přezůvky, deku, karimatku, meditační polštář, pohodlný oděv, pití a svačinu

Přihlášení:

Upozornění!

  • Doporučujeme si nejdříve telefonicky ověřit, jestli je v daném termínu ještě volno! V případě odhlášení z workshopu týden před akcí, se vrací 70% vložené částky. Poté je záloha nevratná. Přihlášen je ten, kdo pošle přihlášku a zaplatí! Veškeré bližší informace a přihlášení na telefonu 792 278 097  Jana Zlesáková.

 

Náplň semináře podrobněji:

1) Dynamické cviky posilují žlázy a vnitřní orgány. Stimulují organismus, vyrovnávají hladinu energie, stabilizují zdraví a prodlužují lidský život. Pomáhají odstranit stres, hněv a úzkost, které jsou největšími nepřáteli našeho zdraví. Velmi důležitá je u těchto cviků technika dýchání.
Dynamické vnitřní cviky jsou naprostým opakem fyzických tělesných cviků a různých sportů, které nám často zatěžují chod vnitřních orgánů a narušují jejich jemnou činnost. Teprve využitím obou druhů cvičení, lze dosáhnout dokonalé harmonie těla a duše. Při dynamických vnitřních cvicích pro zdraví, je možné se zaměřit na jednotlivé vnitřní orgány k dosažení stabilního a trvalého zdraví.

2) Rytmický dech, pohyb, mentální techniky a intuitivní dýchání použijeme pro pročistění energetických drah, což napomáhá k plnému uvědomění současných pocitů nebo bolestí. Pomáhá léčit chronické nemoci. Zdokonalí se paměť i všechny duševní schopnosti. Napomáhá ovládání emocí, odstranění stresu, smutku, strachu a závislosti atd. Posiluje sebevědomí, sebedůvěru, lásku, jistotu, navozuje klid a pohodu.
a) Satori a sati dýchání má při meditaci sate  hluboké dlouhodobé psychické a léčebné působení na tělo i duši. Jde o procitnutí, uvědomování a schopnost prožívat psychické a tělesné jevy tak, jak probíhají v přítomném okamžiku. Řeší náš současný tělesný a duševní stav. Zvládáte lépe stres a stresové situace, pozitivně a trvale řešíte problémy i krizové situace, zabraňuje vyhoření, rozvíjí duševní schopnosti, samostatnost a sebevědomí. Dojde k rozhodnému vyrovnání se s minulostí!
(Nejde o rebirthing ani holotropní dýchání).
b) Přímý prožitek naší vlastní vnitřní reality, je technika sebepozorování namená pozorovat věci takové, jaké doopravdy jsou, ne jakými se zdají být. Musíme proniknout skrze zdánlivou skutečnost, dokud nedosáhneme konečné pravdy celé mentální a psychické struktury. Když tuto pravdu zažijeme, naučíme se přestat slepě reagovat, přestat vytvářet mentální nečistoty — a staré nečistoty postupně přirozeně zmizí.
c) Vibrační meditace manter – zhluboka se nadechneme a při dlouhém výdechu zpěvem vibrujeme mantry a tato vibrační energie pročišťuje jednotlivé čakry:
O a M vibruje – dutiny v hlavě (čakry 6 a 7)
MA a NY vibrují – v ramenech a v prsou (čakry 5 a 4)
PE a GY vibrují – v břiše a v žaludku (čakry 3 a 2)
HU a M vibrace – celého těla (všechny čakry).
Vibrační energie – posiluje, stabilizuje a uzdravuje vnitřní orgány.