foto Angel BunaLektor Angel Buna:

  • stupeň mistra Tao u lamy Kion- yang při zasvěcení v tibetském kláštere (1992)
  • Vibračních meditací u mistra Alli Gonzalese v Lisabonu (1993)
  • Vesmírné energie a čaker v Institut Sai Báby v Indii (1996)

Dále absolvoval kurzy a semináře cviků pro zdraví, práci s energií, technikami dýchání a meditace v Peru, Portugalsku, Číně, Japonsku, Indii, aj.
Realizuje kurzy v Peru, Portugalsku, Španělsku, Polsku a Slovensku a nyní u nás v Česku.

Lektor seminářů:

PĚT TIBEŤANŮ + dechové cviky a meditace – zde:  http://cviky.7x.cz/cen-tao/pet-tibetanu

Dynamické cviky TAO pro zdraví + dechové techniky a meditace – zde: http://cviky.7x.cz

Kontakt:

  • mobil: +420 735 762 022
  • e-mail: buna.a@seznam.cz

V současnosti propaguje a vysvětluje poznatky a zásady, které odhalují logiku našeho života. Jak poznat lépe sami sebe a rozvíjet vlastní osobnost, na základě východních filosofii Taoismu, kde předpokladem trvalého zdraví a dlouhodobého pozitivního myšlení, je dobrý tělesný stav a duševní pohoda. To vytváří podmínky  pro harmonii těla a duše, kde si každý člověk snáze najde svou vlastní cestu životem.

K tomu samozřejmě přispívá pravidelný pohyb, meditace a strava, která odpovídá našemu věku. To vše stabilizuje a posiluje naše vnitřní orgány a nervovou soustavy.

Teprve až když jsme stabilizovaní a v harmonii sami se sebou, teprve pak se můžeme plně věnovat posilování své vůle, emoci a duševnímu růstu.
Jeden ze způsobů, jak si udržet dobrou tělesnou kondici a duševní pohodu, jsou dynamické  cviky  pro zdraví a meditaci. Ty posiluji jednotlivé žlázy a vnitřní orgány. Stimulují organismus, vyrovnávají hladinu energie a stabilizují dlouhodobě zdraví. Navozují dobrou náladu, zvyšují naši aktivitu a vitalitu. Jsou opakem fyzických tělesných cviků a různých sportů, které nám dávají okamžitou tělesnou krásu, někdy pravě na úkor tělesné  únavy a přetížení vnitřních orgánů. Navozují dobrou náladu, zvyšují naši aktivitu a vitalitu.

Ing. Angel Buna je dále autor a vydavatel duchovních knih:

  • KNIHA DUCHŮ (1.) JÁ AREAUX – Zkráceny překlad Knihy duchů, autora A. Kardeka, jež  se před časem stála bestsellerem na francouzském knižními trhu. Kniha se pokouší odpovědět na takové otázky, jako je existence duchů, vtělovaní a život v záhrobí.
  • KNIHA DUCHŮ (2.) Z DENÍKU A. KARDEKA – V polovině 80. let minulého století si začal vést svůj deník jako člen spiritistického kroužku profesor pařížské univerzity Allan Kardek, jak se dozvěděl prostřednictvím seanci o existenci své dcery a tragickém osudu své bývalé přítelkyně. Deník, v němž nechybí napětí.
  • VÝKLADNÍ KARET – Příručka pro každého, kdo se chce naučit vykládat karty.
  • VĚŠTĚNÍ Z RUKOU – Návod o čarách, které nám dávají informace o našem osudu v minulosti a budoucnosti.
  • MINULÉ ŽIVOTY – Víte, kdy jste dříve žili, kde a čím jste byli a o Vašem poslání v současném životě.

Publikuje články:
- je autor článků na internetu o Taoismu a Vnitřních cviků pro zdraví i Pěti Tibeťanů. Textů web. stránek www.cviky.7x.cz a blogu: http://ellib.bloger.cz
- Česka televize, v pořadu „Barvy života“
- časopis Meduňka, číslo 8/2016
- časopis Meduňka, číslo 2/2014
- časopis RING, číslo 48 / 2004
- časopis ReGeNeRaCe, číslo 7 / 2003
- příloha deníku PRÁVO, dne 20.5.2003