XANADA cz Jarní síla v nás

 

Srdečně vás tímto zvu přátelé na povídání si s vámi.

Povídání je určeno všem, kteří se zabývají seberozvojem, péčí o sebe, péčí o svoje sebevědomí, o očistu těla, o propojení a přiblížení se nejvíce k samotné přírodě a to jak svým vlastním přístupem tak i přístupem ke svému okolí.

Vždycky jsem hodně tančila a provázela bezeslov hlavně pohybem. V poslední době mě život vede cestou mluvit a sdílet moje mnohaleté zkušenosti, které mám ze svojí vlastní praxe.

Mám pro vás připraveno povídání, praktické ukázky, které si se mnou můžete vyzkoušet a taky nemusíte. Můžete jen tak přijít a být se mnou a načerpávat inspiraci.

Setkání většinou dokáže být až dvouhodinové. Můžete zůstat jak dlouho potřebujete.

Každý z vás si určitě odnese jak to na mých kurzech bývá, co s ním aktuálně nejvíce zarezonuje.

V Centru Malaya působím od září 2022. Budete-li v návaznosti na povídání se mnou být v pravidelnějším kontaktu, je to možné.

Těším se na setkání uvnitř povídání. Mám ráda život takový jaký opravdu je. Je mnohem krásnější než-li ten, který každý vidíme na první pohled. Sama podstata je mnohem krásnější, lehčí a jasnější.

Lehkost bytí je každému přirozená, akorát nás od ní odpojili. Svět se mění a na našem povídání si, vám povím, o svém poznání a co mě funguje samo a kam mne to vede.

Stejné je to se všemi mými studenty, kteří za mnou přicházejí.

Staré mechanizmy přestávají býti účinné. A s novou energií se teprve učíme pracovat. Někteří.

Flow ve svém těle se věnuji přes 30 let. Nyní přichází doba, kdy si moje vědění žádá sdílet mnou načerpané zkušenosti. Jsem tady a připravena je vám předávat.

Každý máme schopnost aktivovat v sobě flow. Je to snadné. Stačí se rozhodnout a věci i okolnosti se dají sami do pohybu. Stačí následovat směr a plout v lehkosti.

Otázky v hlavě tuto flow energii blokují. Povedu vás způsobem, abychom otázky a flow spolu propojili a vy si v mojí přítomnosti osahali, jaké to je cítit skutečně sám sebe.
„To jaký Jsem.“ „To jaká Jsem.“
Bez nálepkování a škatulkování sebe do tvaru, kde nás potřebují mít ostatní, ale nám je v tom ne dobře.

Těším se na tebe u čajíku nebo i v pohybu, kdo jak budete chtít.

Co proudí mnou, proudí i tebou. Stačí se přestat vypínat, hodnotit, kritizovat, degradovat, pomlouvat, vysvětlovat.

„Stačí být. Mám vás ráda.“ Jana