When:
6.6.2023 @ 15.00 – 15.45
2023-06-06T15:00:00+02:00
2023-06-06T15:45:00+02:00
Where:
XANADA dance studio
U Suchého Dubu 1083
530 02 Pardubice-Pardubice V
Česká republika
Cost:
100 Kč
Contact:
Jana Zlesáková
792278097

IMG_20200303_153854 b

Taneční rok 2020 – 2021

Aktuálně kroužky probíhají od 8. září 2020 v úterý v čase 13:30 – 14:15 hodin a 15:00 – 15:45 hodin.

Vhodné od 4 do 8 let

Děti milují tanec a dostanou-li příležitost tančit tak, jak oni zrovna chtějí, stane se pro ně tanec přirozenou a spontánní potřebou do jejich dalšího života. Zároveň děti dokáží dospělé překvapit svojí bohatostí nápadů a kreativity.

Na hodinách se s dětmi učíme vnímat své tělo. Pracujeme s celým tělem, s chodidly i dlaněmi. Rozdýcháváme se a uvolňujeme obličej. V tanci si hrajeme s prostorem a s představivostí. Hrajeme různé motivační hry, tančíme podle svého ztvárnění a dovádíme.

Přijdou-li tančit i rodiče, tančíme všichni spolu. Děti milují, když se rodiče na chvíli stanou dětmi a se svými dětmi společně dovádí a tvoří s námi. Vytváří se tak bezpečný prostor pro jedinečné a nezapomenutelné chvíle intenzivního zážitku, který upevňuje a prohlubuje vzájemný vztah. Pro děti v každém věku, je to ten nejlepší terapeutický a praxí osvědčený ventil, co znám. Z mnohaleté zkušenosti mohu doporučit tančení dítka s rodičem, ať už ve vašem soukromí nebo u nás v kolektivu dalších. Tento prožitek přináší do vzájemného vztahu úlevu, radost, životní toleranci a mnoho šťastných úsměvů. Taneční hodinu rodiče s dítětem si můžete objednat i soukromě.


Kroužek probíhá ve frekvenci jednou týdně a trvá celkem 45 minut. 

Tančení a hraní si, vždy probíhá v sále. Při teplém počasí i na trávě, na hřišti a na procházkách do přírody. Dohled a vedení dětí po celou dobu trvání kroužku je samozřejmostí.

Kroužek je určen cílově dětem.


S sebou:

pohodlný oděv na tanec

kartičku pojišťovny

pití a ovoce

Kroužek probíhá za každého počasí. Mějte sebou dostatek pití a pořádnou svačinu, na které si po ukončení tréninku určitě pochutnáte.


Tančíme:

Pravidelně každý týden ve všedních dnech v úterý od 13:30 – 14:15 hodin (skupina 1) a od 15:00 do 15:45 hodin (skupina 2). V průběhu roku se individuálně domlouváme na prázdninové tančení (podzimní a jarní prázdniny, případně soustředění o víkendu a o letních prázdninách).

Podrobné info:

Program na hodině je vždy přizpůsoben aktuální skupině. Pracujeme jednotlivě, ve dvojicích, skupinově, jsou-li přítomni rodiče zapojujeme je do her.

Pro tuto věkovou kategorii se hry v tanci zaměřují na ukotvování k podložce. Hravou formou děti seznamujeme se vztahem k zemi jako ke kamarádovi, který je vždy s nimi a mohou se o něho opřít, odpočinout si na něm a zároveň s ním hrát různé hry. Touto technikou si děti více začínají uvědomovat své tělo v pohybu i v klidné pozici. Zvědomují si různé frekvence dechu na základě rychlosti pohybu a zkoumají pohyblivost a rotaci těla v různých úrovních a formách. Tanec kromě reprodukované hudby doprovázíme vytleskáváním, vydupáváním, hudebními nástroji i hlasem.

Společně se seznamují s pravidly bezpečnosti pro sebe i ostatní. Vzhledem k věku kroužky probíhají za doprovodu trenéra. Během roku pořádáme společná překvapení jako posezení u ohně, společné spaní, hledání pokladu atd.

Ačkoliv se snažíme Vám vyjít maximálně vstříct, je potřebné, aby jste dodržovali pravidla omluv při náhlé nepřítomnosti. Vaše místa můžeme nabídnout dalším zájemcům a zajistit tak, pravidelnou fungující podporu a činnost našeho poslání. Děkujeme.

Platba:

Platba probíhá před zahájením každého kroužku 100,-Kč/osoba na hodinu nebo vždy první kroužek v měsíci ve výši 300,-Kč/měsíc (měsíční výše je ponížena o jeden vstup v měsíci zdarma) – v tomto případě však zameškaný kroužek nemusí být z časových důvodů nahrazen.

Jak se na kroužek přihlásit:

E-mailem: xanada@xanada.cz
Telefonicky: 792 278 097

Pokud souhlasíte s Provozním řádem, Bezpečnostními pokyny, Prohlášením o účasti na vlastní nebezpečí a Souhlasem se zpracováním osobních údajů dle GDPR vyplňte a odešlete nám nezávaznou přihlášku a my Vám co nejdříve sdělíme možné termíny. Přihlásit se můžete i kdykoliv během roku.

Fotky z předešlých kroužků zde:

IMG_20200709_113312 b