IMG_9707Letošní Indiánské prázdniny 2013 ve Fakultní nemocnici Motol v Praze slavily své patnácté výročí.

I letošní rok s naší 11 letou účastí vykouzlil na dětských tvářích úsměv. Program pro děti byl pestrý, děti čekalo i vyzdobené teepe a indiáni a také jako všechny předešlé roky i taneční dílny a tancování s Xanadou.

I letos se k nám přidalo hodně tanečnic a tanečníků z řad malých i velkých a zažili jsme tak všichni společně při tanci krásné chvíle.

Letošní ročník měl i jednu velikou zvláštnost. Tanečnice z Xanady Eliška měla přání vést ve svých šesti letech taneční dílnu pro děti a opravdu se jí to velmi povedlo. Všichni co tančily, tančily celou dobu programu a nikomu se vůbec nechtělo s tancem skončit. Podívejte sami na fotografiích jaká byla nálada.

Děkujeme všem našim kamarádům: Petrovi Zlesákovi a Čajovně Sluneční voda, Jitce Folbrechtové a DDM BETA Pardubice s keramickou dílnou, Úpické hvězdárně, Hvězdárně Barona Artura Krause, Astronomické společnosti Pardubice, kteří s námi mnoho let jezdí rozsvícet dětské tváře a úsměvy.  Všem přejeme úspěšný rok a těšíme se s Vámi na Indiánských prázdninách 2014.

Fotografie naleznete ve fotogalerii.Více zde: http://www.kidpardubice.cz