Xanada art & dance studio Děti_banner

Děti milují tanec a dostanou-li příležitost tančit tak, jak oni zrovna chtějí, stane se pro ně tanec přirozenou a spontánní potřebou do jejich dalšího života. Zároveň děti dokážou nás dospělé přirozeně znovu naučit tomu, na co my dospělí, jsme už dávno zapomněli.

Na hodinách se s dětmi učíme vnímat své tělo. Pracujeme s celým tělem, s chodidly i dlaněmi. Rozdýcháváme se a uvolňujeme ústa a jazyk. V tanci pracujeme s prostorem a s představivostí. Hrajeme hry, tančíme a řádíme. Přijdou-li tančit i rodiče, tančíme všichni spolu. Děti milují, když se rodiče na chvíli stanou dětmi a se svými dětmi společně řádí. Pro děti v každém věku, je to ten nejlepší terapeutický a praxí osvědčený ventil, co znám. Tančí děti ve věku 6 – 10 let.
Mé doporučení: 1x týdně řádící hodinka se svým rodičem v kolektivu dalších, přináší do vztahu úlevu, radost a mnoho šťastných úsměvů.

Kdy: aktuálně pro děti ve věku od 8 – 11 let probíhá kurz  – více se dozvíte zde

Lektorka: Jana Zlesáková

Cena: viz. ceník

Přihlášky zasílejte na e-mail xanada@xanada.cz nebo objednejte telefonem na mobilním čísle 792 278 097 nebo vyplňte registrační formulář:

Kde: sídlo XANADA, U Suchého Dubu 1083, Pardubice – mapa zde.

S sebou: dostatek pití a ovoce, tančíme na boso nebo ve 3 párech ponožek na sobě. I děti. Doporučuji volný příjemný oděv. U holčiček a žen je vhodná i sukně a šaty. Dospělým doporučuji přes bedra šátek nebo svetr.

Xanada art & dance studio Děti

Recenze:

  • uvolňující a radostná hodina tance, kterou doporučuji všem, kteří potřebují na chvíli přestat myslet a užít si své tělo. A i když se můj syn nikde moc nezapojuje, tak se mnou odtančil písničku a dali jsme spolu i pár cviků :o )  Děkuji.
    Maminka Andrea z Pardubic z  kurz tancování s dětmi, prosinec 2014.