When:
30.3.2023 @ 16.00 – 17.00
2023-03-30T16:00:00+02:00
2023-03-30T17:00:00+02:00
Where:
XANADA dance studio
U Suchého Dubu 1083
530 02 Pardubice-Pardubice V
Česká republika
Cost:
400 Kč
Contact:
Jana Zlesáková
792278097

Moderní výrazový tanec Xanada

Taneční rok 2020 – 2021

Aktuálně kroužky probíhají od 8. září 2020 v úterý a ve čtvrtek v čase 16 – 17 hodin.

Vhodné od 11 do 15 let

Pro mládež z Pardubic a okolí se zájmem o tanec s respektováním zákonitostí těla, pořádáme taneční kroužek profesionálního tance.
Mládež se tak seznámí s tancem a přes své vrozené pohybové možnosti vytrénuje své tělo, posílí svaly na těle a propojí je tancem.
Tančíme na různé druhy skladeb, na jejichž výběru pracujeme společně.

Kroužek probíhá ve frekvenci jednou nebo dvakrát týdně a trvá celkem jednu hodinu. 

Při hodinách se věnujeme teorii těla, teoretické výuce, péči o tělo, kvalitu provedeného pohybu a nácviku ovládání svého těla v pohybové kompozici. Výsledkem veškerého propojení je pak „profesionální ztvárnění tance“.

Taneční výcvik vždy probíhá v sále. Při teplém počasí i na trávě a na procházkách do přírody. Dohled a vedení mládeže po celou dobu trvání kroužku je samozřejmostí.
Kroužek profesionálního tance je určen k uměleckému rozvoji a růstu.


S sebou:

pohodlný oděv na tanec: dlouhý rukáv (začátečníkům doporučujeme mikinu uvázanou kolem pasu), dlouhé kalhoty, dva páry ponožek (při propocení)

kartičku pojišťovny

pití a ovoce

Kroužek probíhá za každého počasí. Noste sebou tréninkový oděv na převlečení. Mějte sebou dostatek pití a pořádnou svačinu, na které si po ukončení tréninku určitě pochutnáte.


Tančíme:

Pravidelně každý týden ve všedních dnech v úterý a ve čtvrtek, vždy od 16 do 17 hodin. V průběhu roku se individuálně domlouváme na prázdninové tančení (podzimní a jarní prázdniny, případně soustředění o víkendu).

Podrobné info:

Program tréninku je vždy přizpůsoben aktuální skupině. Pracujeme jednotlivě, ve dvojicích i skupinově.  Teorii se děti dozvídají během fáze tvoření, případně ji necháváme spíše na dny, kdy nám počasí příliš nepřeje.

Tanečníci se dozví zajímavosti o tanci, historii (základní techniky, základy anatomie těla, vhodnou stravu, seznámí se o péči těla, udržení vitality a energie a možnosti dalšího rozvoje mimo naše profesionální kroužky tance a další).

Zdokonalují svou schopnost se soustředit a zaměřovat pozornost na své tělo. Naučí se dechové techniky a osvojí si principy pro udržení si svalové hmoty a pohyblivosti. Společně se seznamují s pravidly bezpečnosti pro sebe i ostatní a následnou pomoc, pokud se někdo zraní. Vzhledem k věku a stupni znalostí tance, probíhají kroužky za doprovodu trenéra.

Během roku pořádáme společná překvapení jako posezení u ohně, společné spaní s noční hrou, stopovačky v přírodě atd. Naskytne-li se příležitost účastníme se i různých akcí s vystoupeními. Vždy za souhlasu každého jednotlivce individuálně. Účast na veřejných akcích u nás není podmínkou. Nejdůležitější je pro nás váš osobní růst a rozvoj.

Ačkoliv se snažíme Vám vyjít maximálně vstříct, je potřebné, aby jste dodržovali pravidla omluv při náhlé nepřítomnosti. Vaše místa můžeme nabídnout dalším zájemcům a zajistit tak, pravidelnou fungující podporu a činnost našeho poslání, které vás rozvíjí. Děkujeme.

Platby:

Při frekvenci 1x týdně na 1 hodinu, platba probíhá před zahájením každého kroužku 400,-Kč/osoba na hodinu nebo vždy první kroužek v měsíci ve výši 1200,-Kč/měsíc (měsíční výše je ponížena o jeden vstup v měsíci zdarma)– v tomto případě však zameškaný kroužek nemusí být z časových důvodů nahrazen.

Při frekvenci 2x týdně na 1 hodinu, platba probíhá před zahájením každého kroužku 350,-Kč/osoba na hodinu nebo vždy první kroužek v měsíci ve výši 2450,-Kč/měsíc (měsíční výše je ponížena o jeden vstup v měsíci zdarma) – v tomto případě však zameškaný kroužek nemusí být z časových důvodů nahrazen.

Jak se na kroužek přihlásit:

E-mailem: xanada@xanada.cz
Telefonicky: 792 278 097

Pokud souhlasíte s Provozním řádem, Bezpečnostními pokyny, Prohlášením o účasti na vlastní nebezpečí a Souhlasem se zpracováním osobních údajů dle GDPR vyplňte a odešlete nám nezávaznou přihlášku a my Vám co nejdříve sdělíme možné termíny. Přihlásit se můžete i kdykoliv během roku.

Fotky z předešlých kroužků zde:
IMG_20190516_161239 b IMG_20190530_155530 b